Angajam contabil (2)

 

  • Responsabilități:

    * Organizarea și ținerea evidenţei contabile în domeniul salarizării ,

    * Inregistrarea cheltuielilor salariale.

    * Responsabilitate, punctualitate, rezistență la stres;

    Cerințe:

    Studii superioare în domeniul economic,/financiar,
    Experiența în domeniu contabilității este binevenită;
    Cunoștințe dezvoltate de limba română și rusă,
    Cunoștințe PC la nivel de utilizator avansat (1.C)
    Cunoștințe de operare PC - 1C.


      • Persoanele interesate vor depune un CV (curiculum vitae) la adresa de email Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. , sau se vor adresa la sediul întreprinderii, situat în regiunea Slobozia Doamnei str. 31 august 67 biroul 4 (resurse umane) de luni pînă vineri între orele 09.00 - 16.00. Pentru informaţii suplimentare telefonați la numărul de telefon: 0(235)30-4-98.

Related Articles

COMUNICAT DE PRESĂ

COMUNICAT DE PRESĂ

COMUNICAT DE PRESĂ