POSTURI VACANTE

    ECONOMIST

    CERINȚE:

    - Studii superioare în domeniu;

    - Cunoașterea calculatorului, abilități de utilizare, programul de evideță cotabilă 1C, ms office;

    - Cunoștințe în domeniul contabil;

    - Responsabilitate, punctualitate, rezistență la stres;

    - Cunoasterea obligatorie a limbilor: română și rusă.

    RESPONSABILITĂȚI:

    - Conlucrare cu ANRE privitor la calcularea și ajustarea tarifelor de bază.

    - Prezentarea dărilor de seamă către ANRE, AMAC și Ministerul mediului.

    - Reprezentarea intereselor companiei.

    OFERIM:

    - grafic stabil de muncă;

    - pachet social + salariu atractiv;

    - codiții de muncă favorabile.

    Persoanele interesate vor depune un CV (curiculum vitae) la adresa de email office@racorhei.md , sau se vor adresa la sediul întreprinderii, situat în regiunea Slobozia Doamnei str. 31 august 67 biroul 4 (resurse umane) de luni pînă vineri între orele 09.00 - 16.00. Pentru informaţii suplimentare telefonați la numărul de telefon: 0(235)30-4-98.